OZNAKOWANIE HAL I MAGAZYNÓW

Wykonujemy oznakowanie magazynów, hal produkcyjnych i innych obiektów, które dla utrzymania ciągłości i bezpieczeństwa pracy wymagają organizacji ruchu na swoim terenie.

Musimy pamiętać, iż odpowiednie oznakowanie BHP to nie tylko piktogramy informacyjne i ostrzegawcze umieszczone w naszej hali lub magazynie, ale również odpowiednie malowanie i oznakowanie miejsc, w których wykonywana jest jakakolwiek praca lub gdzie z uwagi na charakter miejsca może wydarzyć się coś niespodziewanego.

Jako firma realizujemy między innymi odpowiednie:
– oznakowanie firm;
– oznakowanie dróg wewnętrznych;
– malowanie ciągów komunikacyjnych;
– oznakowanie dróg komunikacyjnych;
– malowanie dróg ewakuacyjnych;
– oznakowanie skrajni

Z uwagi na wieloletnie doświadczenie oraz ilość wykonanych tego typu zadań przy ich realizacji bierzemy pod uwagę rodzaje podłoża, temperaturę otoczenia, ale również Państwa oczekiwania dotyczące oznakowania, które ma się znaleźć na Państwa terenie. Wtedy odpowiednio dobieramy technikę oznakowania, malowania oraz środki, jakie mają być użyte. Musimy pamiętać, iż oznaczenia pól odkładczych, oznakowanie magazynu, hali, wytyczenie dróg transportowych dla wózków widłowych, oznakowanie ramp, miejsc niebezpiecznych, ciągów i przejść pieszych, instalacji ppoż. i elektrycznych, dróg ewakuacyjnych jest także określone właściwymi normami. Bogate doświadczenie w tym zakresie pozwala nam zapewnić wysoką jakość i estetykę oznakowania z zachowaniem odpowiednich norm, również w warunkach koniecznych do zachowania szczególnej czystości.

Zawsze jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb miejsca, wykonując malowanie w możliwie krótkim czasie, w okresie weekendowym tak, aby nie zakłócić funkcjonowania zakładu. Oczywiście wykonujemy również montaż barier czy odbojnic.

Gwarantujemy trwałość oznakowania, a w zależności od charakterystyki obiektu pomożemy dobrać metodę oznakowania poziomego. Zapraszamy do kontaktu z naszym specjalistą.