OZNAKOWANIE GARAŻY

Zajmujemy się profesjonalnym oznakowaniem garaży podziemnych i parkingów, a nasza oferta dotyczy zarówno oznakowania poziomego, jak i pionowego powiązanego z elementami bezpieczeństwa ruchu.

W palecie naszych usług znajduje się oznakowanie oraz numeracja stanowisk i miejsc parkingowych, wyznaczenie ciągów komunikacyjnych, regulację ruchu, oznakowanie filarów, wjazdów, kierunków ruchu, skrajni drogowych i wysokościowych, oznakowanie tablicami informacyjnymi.

Malowanie i oznakowanie garaży najczęściej wykonywane jest przy wykorzystaniu techniki air less. Przy realizacji tego typu zleceń metoda wysokociśnieniowego natrysku farby na nawierzchnię drogową powoduje przede wszystkim mycie powierzchni poprzez usunięcie luźnych elementów i zabrudzeń oraz dokładne wtryśnięcie farby drogowej i trwałe powiązanie jej ze strukturą podłoża. Takie malowanie zapewnia najlepszą jakość wykonywanego oznaczenia garażu czy też parkingu. Na wykonane prace udzielamy oczywiście odpowiedniej gwarancji.

Posiadamy bogate doświadczenie w malowaniu i oznakowaniu garaży, miejsc parkingowych gdzie realizowaliśmy zadania dla największych deweloperów i generalnych wykonawców na terenie Mazowsza. Nasze oznakowanie funkcjonuje w renomowanych obiektach takich jak Plac Piłsudskiego 1 i Plac Bankowy 1 w Warszawie.

Nasz doradca z pewnością zaproponuje Państwu również rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa ruchu w garażu takie jak: montaż barier, separatorów, odbojnic i luster drogowych.

Poniżej znajdą Państwo zdjęcia z kilku naszych realizacji w zakresie oznakowania garaży i parkingów.