CZASOWA ORGANIZACJA RUCHU

Czasowa organizacja ruchu to jedna z najważniejszych usług oferowanych przez naszą firmę. Wykonujemy kompleksowe usługi w tym zakresie m.in. poprzez czasowe oznakowanie robót lub zajęcie przez nas pasa drogowego odpowiednimi znakami drogowymi.

Zabezpieczamy budowy, remonty, modernizacje i wdrażamy wszelkie związane z nimi objazdy drogowe oraz utrudnienia. Działamy zarówno na terenie Warszawy, gdzie natężenie ruchu wymaga bardzo profesjonalnego podejścia oraz na terenie całego województwa mazowieckiego, gdzie możemy przenosić nasze doświadczenie ze stolicy.

Musimy bowiem pamiętać, iż prowadzenie prac poprzez zajęcie pasa drogowego wymaga oznakowania robót, zgodnie z zatwierdzonym projektem organizacji ruchu. Nasze usługi wykonujemy w ten sposób, iż zmiana organizacji ruchu wykonywana jest według specyficznych wytycznych ustawy o ruchu drogowym dla tymczasowej organizacji ruchu dotyczących rozmiaru znaków, tablic i oznakowania poziomego na drogach. Ponadto niezwykle ważnym aspektem powiązanym ze zmianami organizacji ruchu, jest szybkość ich wykonania i demontażu. Posiadamy odpowiednie zaplecze sprzętowe, aby sprostać tym wyzwaniom, co pozwala Państwu sprawnie zająć teren lub wywiązać się z przyjętego zobowiązania. W trakcie realizacji powierzonych nam prac skupiamy się szczególnie na zapewnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest to dla Państwa i Państwa klientów.

Nasza specjalizacja to tymczasowa organizacja ruchu na potrzeby planów filmowych, event’ów, imprez okolicznościowych, gdzie zmiana organizacji ruchu jest krótkotrwała i musi być wykonana w specyficznych warunkach oraz w jak najkrótszym czasie. Oznakowanie czasowe w tym zakresie wykonywaliśmy dla zabezpieczenia planów filmowych takich produkcji jak „JACK STRONG”, „KICK”, czy też seriali „Na dobre i na złe”, „PAKT”.

Z przyjemnością podejmujemy się organizacji przedsięwzięć od etapu zaprojektowania zmian przez inżyniera ruchu, poprzez ustalenie koniecznych uzgodnień urzędowych, aż do wdrożenia zmian organizacji ruchu i przywrócenia ich do stanu pierwotnego. Dzięki zastosowaniu oznakowania czołowych krajowych producentów, nasze oznakowanie czasowe jest dobrze widoczne i trwałe.

W ramach oferowanych przez nas usług funkcjonuje również wypożyczalnia znaków drogowych, którą kierujemy do osób, firm, które chwilowo muszą zastosować tymczasową organizacje ruchu czy też oznakowanie drogowe i chcą je same ustawić, czy też zamontować. Wynajem znaków drogowych realizujemy również z dostawą.

Poniżej znajdą Państwo przykłady naszych realizacji w tym zakresie.